Tel : 0212 486 33 12

HAKKIMIZDA

Firmamız ISITMA , SOĞUTMA , HAVALANDIRMA , KLİMA , SU ARITMA ve BUHAR Sektöründe Oteller , Fabrikalar , Hastaneler ve Konutların ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamak için Mekanik Tesisat , Taahüt ve Malzeme temini konularında kalite ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurarak 1987’den beri tesisat sektöründe yer almaktadır. Başlıca çalışma prensibimiz teknoloji ve enerji tasarrufu dikkate alınarak müşteri özgüvenini kazanmak ve beklentileri en iyi şeklde karşılamaktır. Firmamızın sistemli ve prensipli çalışması GÜVEN , MEMNUNİYET ve KALİTE ile hareket etmek bizim öncelikli ilkemizdir.

MİSYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnunyeti ve yüksek hizmet kalitesi ilkesiyle , enerji tasarrufu ve çevre bilinci prensiplerinden ödün vermeden gerçekleştirdiği , uzun ömürlü ve güvenli projeleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak..

VİZYONUMUZ

Sektörün gerektirdiği yeniliklere adapte olup , yatırımlarını sürdürerek , sürekli genişleyen uzman kadrosu , yaygın ve periyodik hizmet ağı ile sektörüde lider olmak..İLETİŞİM
İkitelli OSB. Sefaköy Sanayi Sitesi
8.Blok No:10 Başakşehir / İSTANBUL
Tel : +90 212 486 33 12
Fax : +90 212 486 33 32
E-mail : info@gunpaisi.com
Tüm Hakları Saklıdır. 2018 Designed By Aktifdizayn
GÜNPA ISI